29 شهريور 1397


 جستجو

  

 سرويس هاي ارائه شده در پورتال کتابخانه شامل موارد زير ميباشد: 

 

در این پنجره، می‌توانید به جستجوی همزمان در پایگاه‌های فارسی و مراکز اطلاع رسانی بپردازید. مداخل جستجوی موجود در این صفحه براساس استاندارد دوبلین (Dublin Core) طراحی شده و لذا از سادگی و فراگیری این مدل برخوردار می‌باشد.

 

در این پنجره، می‌توانید به جستجوی همزمان در پایگاه‌های لاتین و مراکز اطلاع رسانی بپردازید. مداخل جستجوی موجود در این صفحه براساس استاندارد دوبلین (Dublin Core) طراحی شده و لذا از سادگی و فراگیری این مدل برخوردار می‌باشد.

اين قسمت براي جستجوي تخصصي در انواع منابع ديجيتال (صدا، عکس، فيلم، تمام متن، ...) موجود در کتابخانه ديجيتال طراحي شده است. به اين منظور با استفاده از امکانات اين صفحه مي توانيد در متن اثر و تمام اطلاعات توصيفي منابع ديجيتال که در سیستم آرشیو منابع دیجیتال ذخیره شده است، جستجو نمایید.    

براي استفاده از سرويسهاي امانت، ابتدا بايد با کلمه کاربري خود وارد پورتال شويد. توضيح اين که سيستم امانت يک سيستم چندلايه (n-tier) است که يکي از لايه هاي آن لايه سرور امانت مي باشد. هر کاربري که بخواهد از سرويسهاي امانت استفاده کند بايد عضوي از سرور کتابخانه باشد.

در کتابخانه شخصي شما قادر به ساختن قفسه از کتابها و منابع مورد دلخواه خود هستيد که با يک بار جستجو در منابع کتابخانه امکان افزودن آنها را به کتابخانه شخصي خود داشته تا براي دفعات بعد نياز به جستجوي مجدد نداشته باشيد و لازم به ذکر است براي استفاده از اين سرويس حتما بايد وارد پورتال شويد.

 

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی می‌باشد.