29 شهريور 1397


 جستجو

 

آیا می توانم از بیرون از کتابخانه، از منابع کتابخانه اطلاع پیدا کنم؟ برای آگاهی از منابع موجود در مرکز اطلاع رسانی بر روی لینک جستجوی منابع کتابخانه و برای آگاهی از منابع دیجیتال موجود در مرکز بر روی لینک جستجو در کتابخانه دیجیتال در صفحه اصلی پورتال کلیک نمایید.

آیا تسهیلاتی برای استفاده از خدمات کتابخانه برای دانشجویان تعبیه شده است؟ دانشجویان می توانند با ارائه معرفی نامه از دانشگاه مربوطه بمدت شش ماه بطور رایگان عضو شده و از منابع موجود در مرکز استفاده نمایند.
 
براي يكي ازپروژه هاي خودنيازبه قيمت جهاني وداخلي همزمان نيترات آمونيم وآمونياك به صورتfobرادارم ؟ قیمت های جهانی محصولات پتروشیمی در کتابخانه دیجیتال مرکز اطلاع رسانی موجود است که با مراجعه حضوری می توانید در حد یادداشت برداری استفاده نمایید . قیمت داخلی محصولات پتروشیمی را می توانید از شرکت بازرگانی پتروشیمی درخواست نمایید.
 
آیا امکان استفاده از FlowSheet تولید مواد شیمیایی و همچنین آنالیز اقتصادی (PEP)وجود دارد؟ و شرایط آن برای دانشگاه یا شرکت های مختلف چیست؟ استفاده از منابع SRI فقط بصورت حضوری در محل مرکز اطلاع رسانی و در حد یادداشت برداری امکان پذیر می باشد. 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی می‌باشد.